Hilal Grup © 2018
Hilal Grup | Hakkımızda
108
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-108,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,side_area_uncovered_from_content,footer_responsive_adv,qode-content-sidebar-responsive,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.7,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.5.2,vc_responsive
 

Hakkımızda

Misyonumuz

Geleneksel mimariden elde ettiğimiz teknik tecrübeyi sürekli geliştirerek geleceğe taşımak ve mimari deneyimimizi çözüm ortaklarımızla ve müşterilerimizle paylaşmak kurumsal misyonumuzdur.

Vizyonumuz

Dünya daki gelişimi ve trendleri yakından takip ederek, geleneksel mimari ile günümüz standartlarını birleştirmek ve bu doğrultuda özgün projelere imzalar atmak  kurumsal vizyonumuzdur.

Politikamız

Uygulamakta olduğumuz kalite yönetim sistemimizi sürekli geliştirerek iş süreçlerimizin ve hedeflerimizin mükemmelleşmesini sağlamak ve bu çerçevede müşterilerimizi memnun etmek kalite politikamızdır.

Hakkımızda

Şirketimiz 1971 yılında kurulmuş olup, Sektörde 47 yıllık güven ve tecrübeye sahiptir. Bünyemizde bulunan proje ekibi ile projelerde her m2 en efektif bir şekilde kullanılmakta, akabinde İnşaat işleride en son teknolojiye uygun makina ekip ve ekipmanları ile en üst kalitede tamamlanmaktadır.

 

Şirketimiz Otel, İş Merkezi, Okul, öğrenci yurdu ve eski eser Restorasyonları yapmakta Ve bu iş ve işlemlerin Proje çizim ve tüm resmî ruhsat işlemleri ile inşaatın tamamlanmasına müteakip iskan belgelerini alarak toplam kalite ve maksimum müşteri memnuniyeti sağlamaktadır..

” KALİTE VE YENİLİĞE TUTKUYLA BAĞLIYIZ “

Ne Yaptık

Hilal Grup üstlendiği projeleri gerçekleştirirken ilkesi, müşteri memnuniyetini ilk sırada tutarak, sözleşme şartlarına uygun, en son teknolojinin kullanıldığı, yenilikçi tasarımlar ile en yüksek kaliteyi sağlamaktır.

Proje0%

İNŞAAT UYGULAMALARI0%

ESKİ ESER RESTORASYONU0%